Sık Sorulan Sorular


 • VAF nedir? İçeriğinde neler var?

  Video Anlatım Fasikülleri(VAF) özel ders formatında konuların bir ders süresi boyunca ayrıntılı anlatıldığı, dersin bitiminde ödev testlerinin bulunduğu ve ünite sonunda ÖSYM çıkmış sınav sorularının olduğu bir fasikül setidir. Ara sınıflarda Anadolu ve fen liselerine hitap eden, ayrıca TYT ve AYT hazırlık için hazırlanan kitaplardır. VAF ların yazarları tarafından ayrıntılı bir şekilde anlatılmış video içerikleri bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için katalog bölümünden VAF ların içeriğini detaylı inceleyebilir ya da VAF bölümüne tıklayarak örnek videoları izleyebilirsin. Satın aldığın VAF kitapları ile birlikte 1 yıl konu anlatım videoları izleyebilirsin. Ayrıca site üzerinden ya da bayilerden video anlatımı satın alabilirsin.

 • Öğrenciyim, sisteme nasıl giriş yapabilirim?

  1.Sağ üst kısımda bulunan ‘Öğrenci Girişi’ bölümüne tıklayarak, ‘Kayıt Ol’ bölümünden kendi belirlediğin kullanıcı adı ve şifre ile sisteme kayıt olman gerekiyor. 2. Kayıt olduktan sonra aktivasyon kodu içeren maili onaylayarak belirlemiş olduğun kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsin. 3.Videolarımız bölümünden kitabın görselini seçerek 'Video İzle' kısmına video kodunu girdiğinde kitabın tamamının video anlatımlarına erişebilirsin.

 • Öğretmenim, sisteme nasıl giriş yapabilirim?

  Öğretmenlerimiz için Akıllı Tahta uygulamalarımız bulunmaktadır. Herhangi bir üyelik yapmadan ‘akıllı tahta’ sekmesini tıklayarak dilediğiniz kitabın akıllı tahta içeriğini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca içerikleri tablet ya da telefondan kullanabilmek için cihazınıza Vaf Mobil Kütüphaneyi indirmeniz gerekmektedir. İşler kitabevi şubeleri veya bayilerimiz tarafından size verilen akıllı tahta kodunu girerek içerikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.
  MacOS işletim sisteminde içerikleri kullanabilmek için https://manage.frns.in/CapKutuphane.dmg adreslerinden vaf kütüphanesini indirmeniz gerekmektedir.
  Pardus işletim sisteminde içerikleri kullanabilmek için https://manage.frns.in/CapKutuphane.fernus adreslerinden vaf kütüphanesini indirmeniz gerekmektedir.
  Kurulumların nasıl yapılacağına ilişkin yönergeler için aşağıdaki linkleri kullanarak kurulum videolarını izleyebilirsiniz.
  ETAP 5.2
  ETAP 19.0
  PARDUS 19.1
  VAF serisi haricinde diğer tüm yayınlarımızın akıllı tahta içeriklerine www.isleronline.com adresinden ve mobil cihazlar için İşler Kütüphaneyi indirerek erişebilirsiniz.

 • VAF KODU nedir? Nerden alınır?

  VAF Kodu: Başlangıçta kilitli görünen video içeriklerine ulaşmanı sağlayan koddur. İşler Kitabevleri şube ve bayilerinden satın aldığın kitaplarla birlikte sana hediye edilir. İstersen ayrıca Vaf Video Kartı satın alabilir ya da sitemiz üzerinden de erişebilirsin.

 • VAF kodum var, videoları açmak için ne yapmalıyım?

  ‘Öğrenci Girişi’ bölümünden sisteme önce üye olup sonra giriş yaparak ilgili VAF’ın üzerine tıklayıp ‘video izle’ bölümünü seçtiğinizde size açılan kısma kodunuzu girebilirsiniz.

 • Öğrenci girişi şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Öğrenci girişi bölümünden şifremi unuttum kısmına tıklayarak mail adresinize gelen yeni şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz.